<Canözkar | Yetkili Havai Fişek Satıcısı
 

 

Değerli Ziyaretçimiz,

           Mutlu müşteriler için kaliteli hizmet sunmak amacıyla çıktığı yolda, alanında uzman, genç ve dinamik ekibiyle birlikte, müşteri memnuniyetinden ödün vermeden ve teknolojiyi adım adım izleyerek, her zaman başarıdan başarıya koşan Canözkar, Türkiye’de

düğün, party, organizasyon, havai fişek, balon, oyuncak, kırtasiye, eğlence, oyun, hobby, av malzemeleri sektörüne yenilikleri getiren, öncü adımları atan firma olmuştur.

             Havai Fişek Yetkili Satıcısı olan Canözkar, düğünlerde, festivallerde, kutlamalarda, özel etkinliklerde, resmi ve dini bayramlarda, özel toplantılarda, şenliklerde, açık ve kapalı alanlarda değerli müşterilerine muhteşem gösteriler düzenlemektedir.

            Kazancını yatırıma dönüştürmeyi prensip edinen Canözkar, faaliyet konusunu genişletip dünya standardında inşaat sektöründe de önemli başarılar kazanmıştır.

             Trendlerin takipçisi kalarak son teknoloji ürünlerini oluşturduğu altyapısı ve yüksek verimli sistemleriyle her zaman kaliteli ve kesintisiz hizmet sunmuş, bu şekilde mutlu müşterilerine verdiği önemi göstermiştir. Önde gelen firmalar ile yapılan birlikteliklerle sürekli gelişim sağlamış, en yeni ürünleri Canözkar müşterilerine toptan ve perakende olarak satışa sunmuştur.

              Her geçen gün süren gelişimine paralel olarak, daha iyi, kesintisiz ve müşteri odaklı hizmeti sürekli tutmak için yeni çalışma arkadaşları ile ekibini genişleten Canözkar, ÖZKARDEŞLER Grup Emlak İnşaat Otomotiv Ltd. Şti. kurmuştur.

                Kuruluşundan bu güne Canözkar ismini en iyiler arasında tutan siz değerli müşterilerimize teşekkür ediyor, bu güne kadar olduğu gibi bu günden sonra da sizlere en iyi şekilde hizmet etmek için hiçbir kısıtlamaya gitmeden çalışıyor, bu süreçte sizlerin de desteğini görmekten mutluluk duyuyoruz.

 

                                                                                                                                                                                                                                                                           Saygılarımızla,

                                                                                                                                                                                                                                                                        Canözkar Ltd. Şti.